Pavel Kubiš - K.I.S. měřící a regulační technika ve vodním a tepelném hospodářství

Montáž

Cenová nabídka výměny bytových vodoměrů na SV a TUV pro rok 2018

Dovolujeme si Vám předložit následující cenovou nabídku na montáž bytových vodoměrů:


1. Vodoměr Qn1,5 1/2“ nový ......... 460,-Kč bez DPH/1ks

    Vodoměr Qn1,5 1/2“ repase ...... 227,-Kč bez DPH/1ks

V případě odkupu demont. kusu bude z ceny odečteno 10,-Kč.2. Montážní práce ........................ 115,-Kč bez DPH /1ks

(obnáší demontáž a montáž přístroje, odečet stavu obou přístrojů, ochranné pouzdro + Plomba PL95 + těsnění , vedení zákonem stanovené evidence, zaplombování, dopravu a manipulaci)Montážní práce jsou kalkulovány pro případ bezproblémové manipulace při demontáži a montáži (snadné povolení připojovacího šroubení, standardní přístup k přístrojům).

V případě nutných víceprací oznámí aktuální navýšení ceny pro jednotlivé konkrétní případy objednavateli montážní firma. Tyto vícepráce budou zapsány do protokolu o výměně vodoměru a vyfakturovány jako nákladová položka. 

Montáže vodoměrů do bytů a jejich příslušenství jsou účtovány se sníženou sazbou DPH 15%, (§ 48 zák. o DPH 235/2004 Sb), v případě registrace objednatele jako plátce DPH, bude vyúčtování montáží v režimu přenesení daňové povinnosti dle ustanovení § 92a zákona o DPH.3. Záruční doba u nových vodoměrů platí po celé cejchovací období (5 let), u repasovaných 24 měsíců.

Tato nabídka je platná pro rok 2018 a výměnu je možné uskutečnit již do 7 dnů od sepsání Smlouvy o dílo.

Značky výrobců repasovatelných vodoměrů: Sensus Metering Systems, Enbra, Kaden.

Zasílat novinky

Přeji si zasílat informace o novinkách...

Doporučujeme tenisové rakety Babolat | Created by Bluesoft